YURT İÇİ PARSİYEL DAĞITIM & ZİNCİR MARKET LOJİSTİĞİ

SK GLOBAL LOJİSTİK; Yurt içinde üretilen veya ithal edilen gıda ve gıda dışı ürünleri, ilgili üretim noktalarından, ürünün ihtiyacına uygun şartlarda taşıyabilecek araçlar ile alıp, Türkiye’de ki herhangi bir ulusal zincir market (BİM-A101-ŞOK-MİGROS-CARREFOUR) depolarına ve 81 il merkezlerindeki bayi & distribütörlere, sorunsuz şekilde sevk edecek lojistik alt yapı ve dağıtım organizasyonuna sahiptir.

SK GLOBAL LOJİSTİK müşteri hizmetleri ve araç takip departmanları, transfer merkezlerinden gelen anlık bildirim ve raporlara istinaden, anlık olarak ürün boşaltmadaki sıkıntı ve problemleri müşterilerine iletirler. Müşteri Hizmetleri departmanı her gün müşterilere düzenli olarak sevk raporları düzenlemektedir. Bunun yanı sıra, tüm müşteriler kendi kullanıcı adı ve şifresini kullanarak, web sitemizdeki Online Takip bölümünden, ürün sevk raporlarını ve kaşe-imzalı teslim irsaliyelerini de anlık olarak görebilmektedirler. Tüm müşterilerimizle de aylık düzenli olarak KPI raporu hazırlanmakta ve ürün sevk performans değerlendirme toplantıları yapılmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Taşıdığımız her ürün sigorta kapsamındadır.
Sözleşmede belirtilen termin süreleri zincir market ve bayi olarak belirtilmektedir.
Sözleşmede belirtilen palet veya desi/kg fiyatlarına ön alım dahildir.

Sizlere verilen kullanıcı adı ve şifreniz ile web sitemizde bulunan Online Takip panelinden sevk raporunu anlık olarak alabilirsiz. Ayrıca sizlere atanan müşteri temsilcisi aracılığı ile sevkiyatlarınızı sorgulayabilirisiniz.

KS Lojistik

Kalite Belgelerimiz

Destek

İletişime Geç!

Aklınıza takılan her türlü konuda sorularınızı bize iletebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz en kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü sağlayacaktır.